MOTORKÁŘEM HNED

 
 

MOTORKÁŘEM HNED

Ve spolupráci s naším partnerem pro finanční služby společností UniCredit Leasing a dodavateli příslušenství společnostmi 4SR a Shark, jsme pro vás připravili výjimečnou akci na modely Yamaha MT-07, TRACER700 a TRACER900.

K motocyklu těchto modelů dostanete, ne jenom výjimečně výhodné financování, ale i helmu Shark a rukavice 4SR, takže po složení akontace a podpisu smluv, můžete ihned odjet s vysněným modelem YAMAHA. Už nemusíte čekat až našetříte celou částku. Ve splátce je i zahrnuto komplexní pojištění motocyklu.

Vás už pak jenom čeká užívat si svobody v jedné stopě.


MT-07 již od 2.310 Kč

TRACER 700 již od 2.820 Kč

TRACER 900 již od 3.842 Kč

Podrobné informace o dalších variantách a možnostech financování jednotlivých modelů výše uvedených, získáte od našich prodejců, a to buď při osobní návštěvě, telefonicky či na mailový dotaz.

A navíc na vámi vybrané originální příslušenství YAMAHA a moto oblečení získáte v den nákupu slevu 15%. Nevztahuje se na výprodejové zboží.

Akce platí do 31. srpna 2017 s podmínkou, že motocykl musí být od zákazníka převzatý, uhrazená zvolená záloha a podepsaná kupní a úvěrová smlouva.

RPSN, výše zálohy a doba splácení je u všech uvedených variant stejná. RPSN včetně pojištění motocyklu je 25,3 %, výše zálohy 60 % z ceníkové ceny a doba splácení je 48 měsíců.