Barevné varianty

modrá GP
skladem

Limitovaná edice. Schopnosti bez hranic.

Se základem tvořeným speciálně zkonstruovaným továrním motocyklem, se kterým Loïc Larrieu získal v roce 2016 na mistrovství světa třídy enduro v kategorii E2 celkové třetí místo, je WR450F EnduroGP připraven vítězit.

Mezi standardní prvky patří lehký nasazovací tlumič výfuku Akrapovič nebo grafika ve stylu továrních strojů a chrániče rukou Acerbis Tri-fit. Pro lepší výkon při závodech byla navíc u motoru s objemem 450 ccm a dozadu skloněnou hlavou válce, který nabízí úchvatný točivý moment, optimalizována výkonová charakteristika. Tu lze snadno upravovat pomocí příslušenství Yamaha Power Tuner podle různých stylů jízdy a měnících se podmínek.

Pokud tedy chcete, aby byl váš soutěžní motocykl nepřehlédnutelný v depu i na trati, je pro vás limitovaná edice modelu WR450F EnduroGP správnou volbou.