on-line

 
 


Vážení zákazníci,
v zájmu Vaší a naší bezpečnosti, především z důvodu současné neutěšené situace s Coronavirem COVID19 jsme udělali v našem dealerství následující opatření:

  • Kontaktujte nás prosím, pokud možno pouze telefonicky na 547 423 062 - 063 nebo e-mailem na yamaha [at] pemm [dot] cz.
  • V případě nutnosti osobní návštěvy našeho dealerství dodržujeme zdravou vzdálenost a zakryjte si ústa a nos rouškou, vítáme se navzájem bez potřesení rukou, děkujeme.
  • Nabízíme vám dopravu produktů Yamaha v hodnotě vyšší než 350 Kč/15 EUR zdarma až domů, v případě dobírky Vám budou pouze naúčtovány náklady dopravce za tuto služby ve výši 30,- Kč.
  • Doporučujeme vám používat bezplatnou přepravu Vašeho vozidla při objednání požadovaných služeb (při opravách, pravidelných nebo předsezónních prohlídkách). Doprava zdarma je jedním směrem 30 km a nad tuto vzdálenost Vám budeme účtovat 10,- Kč/km.
  • Pokud máte zájem o nový stroj, projděte si naši skladovou zásobu SKÚTRŮ a MOTOCYKLŮ, popřípadě si nakonfigurujte svůj vysněný motocykl v aplikaci MyGarage nebo pomocí konfigurátoru dostupného na Yamaha Motor CZ. Pošlete nám svůj koncept či vybraný model a společně pak dokončíme Vaši objednávku. Vybraný skútr či motocykl doveze zdarma až domů.