ATV test 2023


Pozvání na ATV test 2023

Prezentace s možností osobního vyzkoušení několika modelů čtyřkolových vozidel Yamaha kategorie ATV a Side-by-Side, kterou pořádáme ve spolupráci s importérem Yamaha Motor CZ.

Testování se uskuteční v areálu motokrosové tratě ve Vranově u Brna dne 6. června 2023 v čase 14:00 do 18:00. Na akci je potřeba se registrovat, aby jste měli jistotu, že pro Vás bude připravený zvolený model testovací čtyřkolky. Pokud máte dítě ve věku 6 a více let, bude k vyzkoušení i model YFM 90R.

K dispozici budeme mít:

  • v kategorii Side-by-Side model VIKING EPS a WOLVERINE® RMAX™4 1000
  • v kategorii užitkových ATV model Grizzly 700, Kodiak 450
  • v kategorii sportovních ATV model RAPTOR 700 a dětskou YFM 90

Co s sebou.

Motocyklovou přilbu a rukavice, pro modely ATV doporučujeme pevnou minimálně kotníkovou obuv.

Pro svezení na modelu RAPTOR 700, což je závodní čtyřkolka s řazením, budeme vyžadovat kompletní motokrosové oblečení, včetně chrániče páteře, bez této výbavy nebude umožněno svezení!!!

Pro model YFM 90, musí mít dítě helmu a doprovod zákonného zástupce, který přebere podpisem za dítě zodpovědnost. Na této čtyřkolce se dá regulovat výkon, takže podle schopností dítěte se dá nastavit i maximální rychlost, tedy skoro pro všechny děti, které mají chuť si to vyzkoušet.

Bez ochranné motocyklové přilby nebude umožněno svezení!!!

Registraci je možné provést na mailu yamaha@pemm.cz, případné dotazy Vám rád zodpovíme na čísle 547 215 215. Registrace do 31.května 2023. Do mailu napište prosím, jméno, telefonní kontakt a také o jaké modely k vyzkoušení budete mít zájem. Jedna testovací jízda bude 10 minut. Testování bude umožněno všem, co splní výše uvedené podmínky a podepíši prohlášení.

Na setkání s Vámi se bude těšit TEAM YAMAHA PEMM Brno