O společnosti


Společnost PEMM Brno, spol. s r.o.
, se sídlem v Brně, Jihlavská 27, zapsaná u KS v Brně, oddíl C, vložka 16072, byla založena v roce 1994.

AUTOCENTRUM PEMM Brno, Váš autorizovaný dealer Kia

Od podzimu 2005 se prodej vozidel i poprodejní služby přestěhovaly do nově vybudovaného Autocentra Jihlavská 27, které se o 200 m posunulo z původních prostor. Dostupnost autocentra i Yamaha centra je vynikající, necelé 2 km z dálnice D1, sjezd na 190 km.

YAMAHA CENTRUM - Váš autorizovaný dealer Yamaha v Brně

1. března 2011 jsme pro Vás otevřeli nové YAMAHA CENTRUM. Svým designem splňuje nové evropské prodejní a servisní standardy. Tím jsme se stali součástí autorizované dealerské sítě Yamaha v České republice.

Přijďte se přesvědčit, že i motorky se dají prodávat a servisovat trochu jinak.

V nabídce máme téměř celý sortiment motocyklů, skútrů, ATV, lodních motorů, generatorů, ale můžeme Vám dodat i sněžné a vodní skútry, ale i čluny z produkce Yamarin. Nabídku Vám rádi zpracují pracovníci Yamaha centra. Na prodejně najdete značkové oblečení a doplňky Yamaha a plno dalšího sortimentu od různých výrobců. K motocyklům Vám nabídneme cenově výhodné komplexní pojištění a také financování a to buď formou leasingu tak i spotřebitelským úvěrem. Pro ty, co se budou chtít neomezeně pohybovat při návštěvě Brna v ulicích města, máme připravenou půjčovnu skútrů a moto. Využijte této možnosti pohybovat se i tam, kde auta stojí dlouhé kolony.
Naše společnost nabízí autorizovaný prodej a servis Yamaha, autorizovaný prodej a servis vozidel Kia. V rámci auto-motocentra je k dispozici špičkově vybavený pneuservis, od jara 2007 začal fungovat i prodej použitých vozidel. Servis je schopen obsloužit všechny značky motorových vozidel prodávané na českém trhu. Našim krédem je především spokojenost zákazníka, kvalifikovaný personál a špičkové vybavení.


Naše společnost dlohodobě podporuje nadační fond MODRÝ HROCH, každoročně tak finančně přispívá Klinice dětské chirurgie, ortopedie a traumatologie FN Brno.

Od roku 2017 jsme partnerem FILHARMONIE BRNO

Podporujeme i Českou sportovní naději MARTINU SATKOVOU, reprezentatku závodící na divoké vodě ve slalomu i sjezdu a to jak na kajaku, tak i na canoi.

Od roku 2024 podporujeme i náš PEMM Brno Racing Team, který se účastní závodů ENDURO.

Fotogalerie Yamaha Centra na Jihlavské 27

KLIKNI ZDE