NIKEN TOUR BRNO


Nastal čas vyzkoušet budoucnost motocyklové techniky

V roce 2017 vstoupil na trh revoluční stroj NIKEN, který si získal zaslouženou pozornost. O rok později spatřil světlo světa model NIKEN GT, který pokračoval v dobývání serpentin. Tříkolové motocykly NIKEN a NIKEN GT využívají jedinečnou technologii vícekolového podvozku s náklonem (LMW) značky Yamaha a přinášejí naprosto odlišný vzhled a jízdní projev. V roce 2019 se vrací turné NIKEN a zájemci z řad veřejnosti tak dostanou příležitost osedlat revoluci a ovládnout silnice plné zatáček.

Mimořádná stabilita, jakou tento inovativní podvozek poskytuje, umožňuje všem jezdcům využít schopnosti motocyklu NIKEN na maximum a přináší tak mimořádné zážitky, jaké nikdo jiný na světě nedokáže nabídnout. Když revoluční design spojíte se speciálně vyladěným motorem Yamaha CP3 o objemu 847 ccm, získáte pohotový a vysoce výkonný stroj připravený využít celý váš potenciál.

Model NIKEN GT je smělou evolucí revolučního stroje NIKEN. Nabízí schopnosti umožňující překonávat dlouhé vzdálenosti a pohodlí strojů sportovně-cestovní kategorie, například lepší ochranu před povětrnostními vlivy prostřednictvím vyššího štítu, pohodlné sedlo pro dlouhé jízdy, boční kufry a vyhřívané rukojeti, které vám zajistí komfort v nepříznivém počasí. NIKEN GT je připraven vyzvat na souboj každou zatáčku.

Po svém uvedení na trh zaujaly NIKEN GT a původní model místo v řadě sportovně-cestovních motocyklů Yamaha a jsou připraveni nabídnout vám dokonalé jízdní zážitky. Produkty reprezentující filozofii nezapomenutelných jízd jsou navrženy a vyrobeny tak, aby přinášely strhující, dynamický jízdní projev plný emocí. Ani motocykly NIKEN a NIKEN GT nejsou výjimkou. V jakémkoli počasí a za jakýchkoli podmínek s nimi můžete podnikat napínavé sportovní vyjížďky.

Turné

Pro modely NIKEN jsme připravili turné po celé Evropě na místech, kde bude možné předvést, proč jsou tyto stroje tak výjimečné. Od dobývání horského terénu po jízdu v údolí - během svých cest dostanou NIKEN a NIKEN GT příležitost ukázat, co všechno dokážou.

Turné NIKEN bude probíhat NA POLYGONU BRNĚNSKÉHO AUTOMOTODROMU ve dnech 25. - 26. května 2019.

REGISTRACE NA JÍZDY ZDE

Než se vydáte na vyjížďku, odborníci značky Yamaha vám poskytnou podrobnější technické informace a předvedou úžasnou technologii vícekolového podvozku s náklonem (LMW). Pak budete moci vyrazit pod vedením zkušených jezdců Yamaha. Na turné budete mít jednoduše tu nejlepší příležitost vyzkoušet si revoluční stroj NIKEN na vlastní kůži!