STAVÍME PRO VÁS NOVÉ YAMAHA CENTRUM


Společnost PEMM Brno s r.o. zahájila další etapu dostavby areálu AUTO-MOTOCENTRA na Jihlavské ulici v Brně v Bohunicích.

Brno, dne 4. srpna 2015 – Po roční přípravě, byla dnes zahájena další etapa dostavby AUTO-MOTOCENTRA PEMM Brno na Jihlavské ulici v Brně Bohunicích.
Druhá etapa zahrnuje, na ploše více jak 420 m2 ve dvou podlažích, rozšíření servisních míst pro servis vozidel, včetně moderní autoklempírny, nový sklad pro mimosezónní úschovy pneumatik a kompletních kol zákazníků (pneu hotel), ale především novou prodejnu a servis YAMAHA. V objektu najde své místo i vedení společnosti, účtárna a další obslužné prostory. Součástí stavby objektu bude i úprava okolí a rozšíření parkovacích míst pro zákazníky, čímž se zlepší obslužnost celého areálu. V rámci investice bude nově vybudovaný chodník pro pěší při ulici Jihlavská, který je v současné době v havarijním stavu.

Otevření nové prodejny YAMAHA, ale i celého objektu se plánuje na březen 2016.

Současná prodejna se servisem YAMAHA bude fungovat na staré adrese Netroufalky 14, OC Campus do konce února, o přesném časovém harmonogramu stěhování budeme všechny včas informovat.

Věříme, že tato významná etapa v dostavbě AUTO-MOTOCENTRA PEMM Brno přispěje k dalšímu zlepšení našich služeb zákazníkům.

Zde můžete také sledovat postup výstavby, stačí zarolovat po stránce dolů.4. srpna 2015A je uklizeno, ve čtvrtek se začínáme bagrovat.

24. sprna 2015


Nekonečné zemní práce.

3. září 2015

A betonujeme základy.

11. září 2015


Základy, patky a bodbetonování opěrné stěny hotovo.

2. října 2015


Suterén, tedy 1 PP dokončeno, dnes položeny průvlaky a další týden přijede strop. Pak už budu prodejna vidět i ze silnice.

10. říjen 2015


A jedem na další patro, prodejna začíná být vidět i ze silnice.

4. listopad 2015


Dokončen kompletní skelet, budujeme příčky, příští týden izolace střechy a začkou profese. Na dvoře je vše již položené, chybí už jenom 3 opěrné stěny a může začít konečná úprava pod dlažbu.

18. prosinec 2015


Dokončen zateplovák, jsou omítky v 1.PP, ve zdech jsou všechny instalace, tedy voda, odpady, elektrika, plyn, data, rozvody klimatizace a EZS. Zasklené výlohy a v 1. a 2.NP připraveno na betonáž stěrky, v 1.PP je připravena technologie servisu pro zabetonování podlah. Konečně se začala bagrovat vnitřní komunikační spojka, teď tedy už bude možné zahrnout plochu před prodejnou a dobudouvat opěrné stěny a začít i s tereními úpravami. Snad bude přát počasí i nadále.

23. prosinec 2015


Fasáda připravená na konečnou barevnou omítku, dokončeny betonáže podlah, v 1.PP na hotovo drátkobeton v 1.NP a 2.NP podkladová betonová stěrka. A konečně vykopána nová areálová komunikace, zbývá dobudovat opěrné stěny a může se zavážet plocha před prodejnou. Tak v novém roce s elánem, snad vydrží i počasí. 4. ledna začnou dělat omítky v horních patrech a v 1.PP konečné montáže topení, elektroinstalce …

3. únor 2016


Všechny komunikace v areálu jsou připravené na pokládku dlažby, pouze se čeká na odtranění lešení, bohužel lednové ochlazení posunulo konečnou fasádní omítku na konec tohoto týdne. Už i topíme, dokončuje se zapojení elektriky, vpředu je sundané lešení, aby mohlo postupně dojít k dokončení přístupu na prodejnu z chodníku, Práce jako na kostele, ale doufáme, že otevření začátkem března je reálné.

9. únor 2016
Dokončení fasády, pouze ze strany od Kia je ta spodní část omezena dokončením betonového detailu u prodejny, zde se natáhne omítka jak stavba dokončí. Usazeny schody před prodejnu z areálu, téměř dokončená klimatizace, maluje se, natírá, obkládá a pokládá. A končně se začal zavážet prostor před prodejnou.

17. únor 2016


Požární schody, tedy firemní vstup do prodejny hotov, pokládky zámkové dlažby na nádvoří ve finále, hotová příprava na montáž vjezdových vrat, začala pokládka dlažby na prodejně, je skoro hotová malba stěn, někde se už svítí a tak se pomalu blížíme k finále. Kolaudace je 26. 2. 2016.