Barevné varianty

Icon Performance
skladem

Historie R. Vaše budoucnost.

R1M je nejpokročilejší sériový motocykl, jaký kdy Yamaha vytvořila. Byl zkonstruován speciálně pro špičkový výkon na závodní trati a je vybaven revoluční technologií elektronického řízení, která vám umožní zatáhnout ještě ostřeji a objevit svůj skutečný potenciál.
Yamaha vytvořila model R1M se závodní DNA s využitím nejmodernějších technologií vyvinutých na základě vítězného motocyklu M1 MotoGP. S nejmodernějším elektronickým závodním odpružením Öhlins (ERS) včetně předních antikavitačních vzduchových vidlic NPX je tento model připraven posouvat hranice. Nízká čelní plocha karbonové kapotáže pomáhá ušetřit drahocenné sekundy v každém kole.

Co však dělá z modelu R1M skutečně převratný stroj, jsou technologicky vyspělé pomocné prvky pro jezdce, jako je ovládací systém brzd, systém řízení motorové brzdy, systém řízení rozjezdu a také komunikační řídicí jednotka pro záznam dat a bezdrátové ladění motoru. Model R1M je k dispozici v modernizovaném karbonovém černém provedení Icon Performance s modrými akcenty a modrými koly. Představuje ultimátního člena řady R a nejucelenější stroj pro závodní tratě.

Světových závodů Grand Prix se Yamaha poprvé zúčastnila před 60. lety. Během této doby získaly její tovární motocykly více než 500 výher v závodech GP. Nejnovější model R1M byl zkonstruován s využitím všech zkušeností získaných v závodech MotoGP a WorldSBK. Proto jde o nejdokonalejší sériový motocykl Yamaha, jaký byl kdy vyroben.